O firmie

Doświadczenie, tradycja, prestiż i elegancja.
 
Statuetki z klasą.
 
     Firma Gama Art Jest pracownią rzeźbiarską tworzącą od 1983 roku. Technika wykonywania statuetek z metalu została opracowana przez artystę rzeźbiarza Mariusza Chrząstka członka Związku Polskich Artystów Plastyków w wyniku działalności twórczej, której metal jest głównym tworzywem. Statuetki wykonywane w pracowni Gama Art wręczane są w różnych dziedzinach życia kulturalnego, naukowego, sportowego
i medialnego.
 
Każde wręczenie to wyjątkowy moment. Jesteśmy dumni, że pomagamy go tworzyć.
 
W naszej ofercie poza statuetkami znajdą Państwo rzeźby, metalowe obrazy, a także unikatowe meble i spersonalizowane elementy wystroju wnętrz.
 
Nieograniczone możliwości projektowania oraz kształtowania formy pozwalają na to,
by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.
 
Wykonujemy projekty własne i zlecone.
 
 • Proces zamawiania

  Czekamy pod numerem telefonu: +48608520540.

  Podczas pierwszej rozmowy, po określeniu tematu oraz charakteru wydarzenia, lub na podstawie przesłanych przez Państwa na adres mailowy chrzastek@chrzastek.pl pomysłów lub materiałów ( logo, baner, materiały reklamowe ), możemy wybrać propozycję statuetki z szerokiej oferty zaprezentowanych przez nas realizacji lub przedstawić wstępny, indywidualny projekt stworzony specjalnie dla Państwa.
   
 • Technika wykonania

  Pracownia rzeźbiarska w której są wykonywane stosuje jedną z najbardziej unikalnych technik. Gama Art przedstawia Państwu statuetki na zamówienie. Wszystkie statuetki tworzone i wykonywane są ręcznie.

  Technika tworzenia statuetek została opracowana przez artystę rzeźbiarza Mariusz Chrząstka w wyniku działalności rzeźbiarskiej prowadzonej od 1983 roku. Technika ta łączy metody tradycyjnej obróbki metalu z nowoczesną technologią, dzięki czemu statuetki uzyskują niepowtarzalny efekt i unikalną formę rzeźbiarską. Statuetki wykonywane w pracowni Gama Art. wręczane są w różnych dziedzinach życia kulturalnego, naukowego, sportowego i innych.

 • Współpraca

  Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, odbiorców indywidualnych, a także organizacje i firmy będące organizatorami prestiżowych imprez o charakterze lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.